Dallmayr Espresso d’Oro 1kg

15,90 (sis. KM)

Dallmayr Espresso d’Oro 1kg

Valmistatud hoolikalt valitud 100% Araabika kohviubade segust. Hoolika ja aeglase röstimise tulemusena on saavutatud tüüpiline Itaaliapärane espressokohv. Antud kohv sobib ideaalselt piimakohvide, nagu näiteks Cappuccino ja Latte Macchiato, valmistamiseks.almistatud hoolikalt valitud 100% Araabika kohviubade segust. Hoolika ja aeglase röstimise tulemusena on saavutatud tüüpiline Itaaliapärane espressokohv. Antud kohv sobib ideaalselt piimakohvide, nagu näiteks Cappuccino ja Latte Macchiato, valmistamiseks.

100% arabica

Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Dallmayr Espresso d’Oro 1kg

Dallmayr Espresso d’Oro 1kg onvalmistatud hoolikalt valitud 100% Araabika kohviubade segust. Hoolika ja aeglase röstimise tulemusena on saavutatud tüüpiline Itaaliapärane espressokohv. Antud kohv sobib ideaalselt piimakohvide, nagu näiteks Cappuccino ja Latte Macchiato, valmistamiseks.

Dallmayr kaubamärgi ajalugu pärineb 1700. aastast, mil Baieri pealinnas Münchenis avati söögikohana Dallmayri Maja pakkudes piirkonna parimat kööki. Äärmiselt kiiresti sai Dallmayr kuulsaks oma erakordselt maitsva kohvi poolest. Ideaalsete kohvisegude saladus peitub kõige enam tooraines ja röstimiskunstis. Kohvioad pärinevad ainult maailma parimatest kohviistandustest Etioopias, Colombias, Brasiilias ja Paapua Uus-Guineas.

Dallmayr

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Dallmayr Espresso d’Oro 1kg”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top