Lavazza Tierra Brasile Blend kohvioad 1kg

21,90 (sis. KM)

Lavazza Tierra Brasile Blend kohvioad 1kg

Lavazza Tierra Brasile Blend on kõrgeima kvaliteediga araabika ubade segu (70%) koos valitud Robusta ubade seguga otse Brasiilias mahepõllundusest. Kohv kasvab 600–800 meetri kõrgusel küngastel, kus on optimaalsed tingimused ning soe ja niiske kliima võimaldab sellest parimat saada. On tunda noote tumedast šokolaadist , sarapuupähklitest ja suhkruroost. Kohv on täidlane ja madala happesusega.

 

Kirjeldus

Lavazza Tierra Brasile Blend kohvioad 1kg

Lavazza Tierra Brasile Blend kohvioad 1kg. Lavazza Tierra Brasile Blend on kõrgeima kvaliteediga araabika ubade segu (70%) koos valitud Robusta ubade seguga otse Brasiilias mahepõllundusest. Kohv kasvab 600–800 meetri kõrgusel küngastel, kus on optimaalsed tingimused ning soe ja niiske kliima võimaldab sellest parimat saada. On tunda noote tumedast šokolaadist , sarapuupähklitest ja suhkruroost. Kohv on täidlane ja madala happesusega.

Lavazza iTierra on Rainforest Alliance Certified™

RAC märgist  ehk nn konnamärgist saavad kasutada kõik Rainforest Alliance’i poolt sertifitseeritud (Rainforest Alliance Certified) ettevõtted näitamaks, et neile on väljastatud FSC® sertifikaat Rainforest Alliance’i, s.h SmartWood programmi kvaliteetse auditeerimisprotsessi tulemusena. Rainforest Alliance tegutseb bioloogilise mitmekesisuse ja jätkusuutlike elatusvahendite säilitamise nimel, muutes selleks maakasutuse ja äritavasid ning tarbijate käitumist.

Blend

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lavazza Tierra Brasile Blend kohvioad 1kg”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top