JURA Cool Control piimajahuti 2,5L

 350,00 (sis. KM)

Kuumakse alates 9.64 €

JURA Cool Control piimajahuti 2,5L

Täiuslikud kohvijoogid töökohas

Tänu uuele Cool Control 2,5 l piimajahutile on nüüd sellised kohvijoogid nagu latte macchiato, flat white või cappuccino veelgi nauditavamad. Tänu suurele mahutavusele ja standardvarustusse kuuluvale lukustusmehhanismile vastab piimajahuti iga töökoha nõudmistele.

Ideaalne 4°C temperatuuriga piim ja maksimaalne hügieen on täiuslikeks tingimusteks paljude kohvijookide valmistamisel. Väike ja elegantne disain, vastupidavad materjalid, kvaliteetsed roostevabast terasest osad ja kasutusmugavus muudavad Cool Control piimajahuti iga professionaalseks kasutamiseks mõeldud automaatse kohvimasina täiuslikuks lisaks. Selle puhtad ja minimalistlikud jooned sobivad JURA klassikalise disainiga suurepäraselt kokku.

Kirjeldus

JURA Cool Control piimajahuti 2,5L

JURA Cool Control piimajahuti 2,5L.

Ideaalne ruumikasutus

Cool Control piimajahuti väike ja elegantne disain laseb seda kasutada ka kohtades, kus on vähe ruumi. Piimajahuti väljavenitatud vorm mahub hästi väikestesse köökidesse ja puhkeruumidesse. Nii saab piima või kerge ja õhulise piimavahuga kohvijooke nautida ka töökohas

Elegantne disain

Cool Control piimajahuti peegeldab klassikalist JURA välimust. Parimad materjalid, kvaliteetsest 1,5 mm paksusest roostevabast terasest valmistatud kaas ja elegantsed ventilatsiooniavad rõhutavad Cool Control piimajahuti võrratut disaini. Oma puhaste ja minimalistlike joontega sobib Cool Control iga JURA kohvimasinaga, alates X ja GIGA X seeriatest.

Maksimaalne mugavus

Cool Control piimajahutit on lihtne ja mugav kasutada. Piima saab lisada kiirelt ja lihtsalt, piimamahutit eemaldamata. Digitaalne temperatuurinäidik ja ideaalselt sobiv kaas tagavad jahuti kerge käsitsemise. Integreeritud Peltier’ jahutuselement hoiab piima temperatuuri 4°C juures, pakkudes seeläbi optimaalseid tingimusi täiuslike piimaga kohvijookide valmistamiseks. Lisaks on roostevabast terasest piimamahutit, käepidet, metalltoru ja adapterit võimalik nõudepesumasinas pesta, et igapäevane puhastamine veelgi lihtsam oleks.

Täiuslik lisa töökohas kasutatavale automaatsele kohvimasinale

Roostevabast terasest 2,5-liitrine piimamahuti laseb valmistada suurel hulgal piimaga kohvijooke. Juhtmevaba* ühendus Cool Control piimajahuti, automaatse kohvimasina ja integreeritud tasemenäidiku vahel kindlustab, et kasutajale tuletatakse alati meelde, kui jahutisse on vaja piima lisada. Lisaks on sel lukustusmehhanism, mis kaitseb jahutit võõraste käte eest. Cool Control piimajahuti on seega täiuslik lisatarvik JURA X ja GIGA X seeria professionaalsetele kohvimasinatele.

* Juhtmevaba adapteriga (lisavarustuses) Cool Control ühildub kõigi JURA automaatsete kohvimasinatega, mille varustuses on Smart Connect.

Sobib järgmiste mudelitega:

 • GIGA X3G1
 • GIGA X3cG1
 • GIGA X3G2
 • GIGA X3cG2
 • GIGA X7
 • GIGA X7c
 • GIGA X8G1
 • GIGA X8cG1
 • GIGA X8G2
 • GIGA X8cG2
 • GIGA X9c
 • X10
 • X8

Cool Control

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “JURA Cool Control piimajahuti 2,5L”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top