Hario Cold Brew Tea

 32,90  29,95 (sis. KM)

Hario Cold Brew Tea

Sooviksid külmalt valmistatud teed vahelduseks? Miks mitte valmistada külma ja rikkaliku maitsega teed kodus. Hario Cold Brew teefilter pudeli sees on ideaalne teie lemmik tee valmistamiseks koos kõikide maitsetega, jättes kõrvale kibeduse ja mõrkja maitse. See Cold Brew teefilter pudelis pakub unikaalset alternatiivi tavalisele kuumale teele hommikul. Sa võid nautida külmalt valmistatud teed samuti suvel siis, kui tunned ennast kuumalt ja sooviks maha jahtuda.

Mahutavus on 750ml.

Puudub pakend!

Vaata kuidas kasutada teepudelit:

Kirjeldus

Hario Cold Brew Tea

Hario Cold Brew Tea. Sooviksid külmalt valmistatud teed vahelduseks? Miks mitte valmistada külma ja rikkaliku maitsega teed kodus. Hario Cold Brew teefilter pudeli sees on ideaalne teie lemmik tee valmistamiseks koos kõikide maitsetega, jättes kõrvale kibeduse ja mõrkja maitse. See Cold Brew teefilter pudelis pakub unikaalset alternatiivi tavalisele kuumale teele hommikul. Sa võid nautida külmalt valmistatud teed samuti suvel siis, kui tunned ennast kuumalt ja sooviks maha jahtuda.

HARIO toodang

HARIO toodang on väga mitmekülgne ulatudes erinevatest klaasmahutitest auto esituledeni. Meie lehel on peatähelepanu mõistagi HARIO kohvivalmistusvahenditel.

HARIO klaasi loomislugu ulatub 1921.aastasse, mil Hiromu Shibata rajas omanimelise firma Hiromu Shibata Works Tokyos Jaapanis ja alustas laboratoorsete klaasnõude ja –mahutite tootmise ja müügiga. Tõelise leiutaja-klaasifanaatikuna ehitas Shibata peagi omaenda klaasisulatustehase, kus tegeles innukalt klaasisulatamise tehnoloogia arendusega.

HARIO eriline klaas

HARIO klaas oli mitmekümne aasta uuringute ja katsetuste tulemus. Ja pärast seda ei läinudki enam väga kaua – Shibatal tuli leiutada veel ainult purunematu klaas ja kuumakindel klaas ja näiliselt kiiresti ning kergelt olemegi jõudnud HARIO kohvivalmistusvahendite ajaloo algusesse, ühe elutöö suurepärase saavutuseni.

HARIO kohvivalmistusvahendid on pika ja avastusterohke töö uhke ja luksuslik tulemus. Kogu protsess ja lõpptulemus peavad silmas kaasaegse inimese vastutust maailma looduslike ressursside eest ja usuvad tõeliste väärtuste kestmisse. HARIO järgib suure aukartusega loodussäästlikke printsiipe ja käsitleb kuumakindlat klaasi mitte kui tehnika saavutust vaid kui väljapaistvat looduse kingitust.

Kohvinõud, mida edasi pärandada

HARIO kohvivalmistusvahendid sisendavad kohe esimesest pilgust austust looduse, traditsioonide, elu vastu. Sarnaselt idamaa teekultuurile loovad HARIO kohvinõud erilise atmosfääri ja rituaali ka kohvijoomiseks – kohvivalmistamisest saab käsitöö, mis valmib hetke meeleolu ja valmistaja soovi kohaselt. Neid kohvinõusid antakse edasi põlvest põlve muutumatutena, nad kestavad ja hoiavad pere traditsioone.

Olles pärit tehniliselt kõikvõimsast Jaapanist, ütlevad HARIO kohvinõud, et aeg-ajalt on oluline masinlikkus peatada. Et kiirus ei ole ainus väärtus.

Cold Brew Tea

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Hario Cold Brew Tea”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top