Espressomasin DeLonghi Dinamica ECAM 353.75.B

 740,00 (sis. KM)

Espressomasin DeLonghi Dinamica ECAM 353.75.B

Automaatne Itaalia stiilis kohvimasin ECAM 353.75.B on suurepärane pakkumine kohviarmastajatele. De`Longhi kohvimasin Dinamica on projekteeritud selleks, et tulla vastu kohviarmastajate kõikidele nõudmistele. Võimaldab ühe nupuvajutusega valmistada Itaalia klassikuid: aromaatset espressot, coffe longi, doppio`t, ristretto`t või espresso lungo`t ja laia valikut piimakohve alates hõrgutavast cappuccino`st kuni ideaalse latte macchiato` ja kreemja caffelatte`ni. Tänu arendatud „Minu Kohv“ funktsioonile saad piima ja kohvi proportsioone ja joogi kangust valides iga retsepti sobitada oma eelistustega.

 

Kirjeldus

Espressomasin DeLonghi Dinamica ECAM 353.75.B

Espressomasin DeLonghi Dinamica ECAM 353.75.B De`Longhi on ligi 100-aastase ajaloo ja Itaalia juurtega pereettevõte. Meie ettevõte on juba 140 riigis ja uuenduslike kohvivalmistamistehnoloogiate vallas kuulume maailma parimate ekspertide hulka. Ettevõtte nimi tuleneb ettevõtte omaniku nimest – Giuseppe De`Longhi. De`Longhi on midagi enamat kui lihtsalt kohv. See on põlvest-põlve edasi antud kvaliteet ja itaaliapärane disain. Põneva kohviloo kodu on Itaalia linn Treviso, poeetiliselt tuntud kui coretese citta, st lahke linn. Miks? See linn ei ole mitte ainult koht, mille õhkkonda nautis Itaalia aristokraatia. Just Trevisos sündis De`Longhi.

Uus De`Longhi kohvimasin valmistab kohvi 12 retsepti järgi!
De`Longhi kohvimasin Dinamica on projekteeritud selleks, et tulla vastu kohviarmastajate kõikidele nõudmistele. Võimaldab ühe nupuvajutusega valmistada Itaalia klassikuid: aromaatset espressot, coffe longi, doppio`t, ristretto`t või espresso lungo`t ja laia valikut piimakohve alates hõrgutavast cappuccino`st kuni ideaalse latte macchiato` ja kreemja caffelatte`ni. Tänu arendatud „Minu Kohv“ funktsioonile saad piima ja kohvi proportsioone ja joogi kangust valides iga retsepti sobitada oma eelistustega.

Kuni 12 kohviretsepti
Tõeline Itaalia espresso või hoopis hõrgutav latte macchiato? Dinamica valmistab kohvi Sinu jaoks 12 retsepti järgi. Hõrgu kohvini on vaid üks hetk: vali uue ja intuitiivse LCD-ekraani menüüst üks punkt.

Optimaalne rõhk kohvivalmistamisel
Tänu Itaalia päritolule teame, et iga kohvioa maitse esiletoomiseks peab ka kõige väikesemate detailide eest hoolt kandma. Optimaalne rõhk De`Longhi kohvimasinates võimaldab komplekse ja intensiivse aroomi.

Kaasaegne küttesüsteem kahe Thermoblock-veesoojendiga
Tänu kaasaegsele küttesüsteemile on kohv keedetud ideaalsel temperatuuril. Selleks, et kohv oleks aromaatne ja valmiks kiiresti, on kõik De`Longhi kohvimasinad varustatud automaatse piima vahustamise süsteemi ja kahe Thermoblock-soojendiga. Soojendid hoiavad kogu kohvi valmistamise ajal sobivat temperatuuri. Esimene soojendi on kohvi valmistamiseks, teine piima soojendamiseks. Nüüd ei ole vaja enam oodata, kuni ühtne veesoojendi jahtub espresso jaoks vajaliku temperatuurini. Sobiva temperatuuriga piimajooki on võimalik valmistada kiiresti. Lisaks on sellel funktsionaalsel süsteemil madal müratase ja kiire soojenemine. Kohvimasin on silmapilkselt valmis Sinu lemmikkohvi tegemiseks.

Vaikne, vastupidav kohviveski 13-astmelise reguleeritava jahvatusega
Kõigi piimakohvide aluseks oleva ideaalse aroomi ja maitsega espresso saavutatakse kohviubade õige jahvatamisega. Kõigil De`Longhi kohvimasinatel on sisseehitatud terasveski 13-astmelise reguleeritava jahvatusega, mis tagab maksimaalse jahvatamise. See võimaldab erinevatest kohvisortidest valmistada ideaalse tõmmise. Terasveski võimaldab jahvatamise seadistusi määrata suurima täpsusega ja nii on võimalik esile tuua kohviubade rikkalik maitse. Teraskonstruktsioon suurendab veski tugevust ja vastupidavust mehhaanilisele kulumisele. Sellistest lahendusetest saavad kasu professionaalsed baristad!
Kõigil De`Longhi kohvimasinatel kasutatakse terasveskeid. Terasveskid on optimaalne lahendus ja seda tõestab kohvimasinate lai kasutamine kohvikutes ja restoranides. Kahtluse korral küsi oma lemmikkohvikus barista käest, millest on tehtud kohviveski tema kohvimasinas.

LatteCrema Süsteem
Innovatiivne piimavahustamissüsteem LatteCrema on varustatud kahe eraldi hüdrosüsteemi ja täpse elektroonilise kontrollseadmega, mis võimaldavad valmistada hõrku ja sametist lattet, latte macchiato`t või kerge vahukihiga cappuccino`t. Süsteemil on kolm reguleeritavat piimavahu taset, et valmistada kreemja ning sametise tekstuuriga vahtu. Täidlane mikro-mullide struktuur annab piimavahule tihke tekstuuri ja mõnusa kohevuse. Võimaldab saavutada täiusliku proportsiooni piimavahu ja piima vahel, tänu millele Sinu lemmikkohv, nt cappuccino, vaimustab oma kreemja tekstuuriga. Tänu LatteCrema süsteemile säilib piimavaht pikema aja jooksul ja Sina saad nautida oma ideaalset kohvi viimse tilgani.

IDEAALSELT TIHEDA TEKSTUURIGA
Piima vahustamise LatteCrema süsteem koos kolme piimavahu taset reguleeriva seadmega võimaldab valmistada ideaalselt kreemjat sametise tekstuuriga vahtu. Täidlane mikro-mullide struktuur annab piimavahule mõnusa kohevuse.

IDEAALSELT KREEMJAS
LatteCrema süsteem võimaldab saavutada täiusliku proportsiooni piimavahu ja piima vahel, tänu millele cappuccino vaimustab oma kreemja tekstuuriga.

IDEAALSEL TEMPERATUURIL 
Cappuccino temperatuur peab olema vahemikus 60-65 kraadi. LatteCrema süsteem tagab ideaalse temperatuuri igas kohvitassis.

KUNI VIIMSE TILGANI
Tänu LatteCrema süsteemile säilib piima vaht pikema aja jooksul ja Sina saad nautida oma ideaalset kohvi kuni viimse tilgani.
Selleks, et kohviga hetked oleks igas mõttes täiuslikud, on De`Longhi hoolitsenud piimavahustamissüsteemi kasutajasõbralikkuse eest. Sellepärast kasutab LatteCrema süsteem vahustamisel vaid niipalju piima, kui vaja, ülejäänud jääb kannu. Kannu saab hoida külmkappis. Tänu sellele jääb piim alati värskeks ja sobivalt jahutatuks. Karahvin on varustatud vahuregulaatorisse integreeritud automaatpuhastusfunktsiooniga, mis aitab selle korras hoida. See aktiveerib veeloputustsükli ja auruoa, mis puhastab piimavalmistamise elemendid. Pealegi on karahvini lihtne lahti võtta (see koosneb ainult mõnest elemendist!) ja kõiki osi saab pesta nõudepesumasinas. Niiviisi saad kindel olla, et mahuti on põhjalikult ja kiiresti puhastatud.

Määratud nupud
Maksimaalse lihtsuse tagamiseks on De`Longhi kujundajad igale kohvile määranud oma nupu. Sellel moel saad ühe nupulevajutamisega valmistade mitte ainult espressot, vaid ka kohevat cappuccino`t.

Kaasaegne kuvar võimaldab intuitiivset teenindust
Intuitiivne LCD-ekraan ja menüü tagavad kasutajasõbralikkuse ja hõlpsa kasutamise. Tänu sellele lood oma lemmikjoogi silmapilguga. Tervet protsessi kontrollides valid menüüst ühe variandi ja juba hetke pärast naudid ääreni täidetud aromaatset kohvitassi! Selged kuvari teated on Sulle abiks masina hooldamises.

Arendatud funktsioon MY MENU on ideaalselt sobitatud Sinu kohvieelistustele
„Minu kohv“ säilitab sinu kohvieelistused ja võimaldab Sul nautida täpselt sellist Itaalia stiilis kohvi, mis sulle meeldib. Kas oled „väikese“ espresso sõber või soovid nautida pikemaid hetki koos kohvitassiga – lihtsalt reguleeri valitud kohvitassi suurust! Nupp MY MENU kuvab spetsiaalse menüü retseptidega, mida saab lihtsalt isikustada ja salvestada, et pärast nautida tassitäit lemmikkohvi. See funktsioon võimaldab samaaegselt reguleerida kohvi ja piimakogust ning seadistada kohvi kangust.

Statistika funktsioon
Tänu statistika funktsioonile on Sul kõik kontrolli all. Võid lihtsalt ja täpselt uurida, kui palju kohvi ja piimajooki on masinas valmistatud. Samuti saad teada katlakivi eemaldamise arvu, kasutatud veekoguse ja veefiltrite arvu. Selle teadmine aitab Sul kohvimasina eest hoolitseda ja kontrollida selle seisundit igal ajal.

Üheaegselt valmib kaks espressot
Ajasääst ja kohvi valmistamise lihtsus on De`Longhi kujundajate peamised eesmärgid. Sellepärast võimaldavad kõik kohvimasinad valmistada üheaegselt kaht espressot ilma kompromissita kvaliteedis ja maitses.

Oa- ning jahvatatud kohvi kasutamine
De`Longhi kohvimasinad mitte ainult ei valmista ühe nupule-vajutusega värsketest ubadest unistuste kohvi, vaid võimaldavad tõmmist valmistada ka jahvatud kohvist.

Reguleeritav adapteri kõrgus – tassid kuni 13,5 cm kõrged!
Adapteri reguleerimisvõimalus (84-135 mm!) võimaldab erineva suurusega tasside kasutamist. See tähendab, et kohvi saad valmistada nii oma lemmikkruusis kui ka 13,5 cm kõrguses uhkes latte macchiato klaasis. Lisaks tekitab reguleerimine mustale kohvile ühtlase crema, valades ei teki pritsmeid ja Sinu cappuccino`l on palju ruumi koheva piimavahu jaoks.

Seade, mis muudab vee karedust
Kõikidel De`Longhi automaatsetel kohvimasinatel on märkimisväärne omadus – masina programmeerimine kraanivee kareduse järgi. Valida on neli kareduse astet. Sellisel viisil saad optimeerida katlakivi eemaldamise sagedust ja võid olla kindel, et masin on õigesti hoolitsetud ja puhas.

Automaatne loputus ja katlakivi eemaldus
Kasutajate mugavuse eesmärgil on kõik kohvimasinad varustatud automaatse puhastuse ja katlakivi eemaldusega. Traadistik puhastatakse kohvijääkidest juba automaatse loputuse sisse lülitamisel. Samal ajal sisetsükkel soojeneb selleks, et kohvi saaks valmistada õigel temperatuuril. Enne kohvimasina välja lülitamist on traadistik kohvi sadestisest uuesti puhtaks loputatud, kindlustades Sulle alati parima värske kohvi. Tänu puhastus- ja katlakivieemaldamise süsteemi automatiseerimisele on Sul rohkem aega ideaalse kohvi nautimiseks! Lisaks on kõik masinaosad hõlpsasti hooldatavad, see aitab kohvimasinat puhtana hoida.

Eemaldatav kohvivalmistamise süsteem – puhtus ilma lisakuludeta!
De`Longhi masinates kasutatav eemaldatav kohvivalmistamise süsteem ja juurdepääs masina sisemusse tagavad hügieeninõuetele vastava kasutamise ja mitmeaastase seadme töötamise ilma hooldusteenuste ja parandamisega seotud lisakuludeta. Tänu sellele Sa mitte ainult ei säästa aega, vaid hoiad ka masinat puhtana ja samas pikendad kasutusaega. Juurdepääs kohvimasina ja kohvivalmistamise süsteemi sisemusse võimaldab Sul puhastamisprotsessiga ise toime tulla. Samas võid kindel olla, et masin on õigesti kasutatud ja hooldatud ning serveeritud kohv on parima kvaliteediga. Nõuetekohane ehitus ja kompaktsed moodulid võimaldavad seadme loputamist voolava vee all ilma keemilisi puhastusaineid kasutamata või masinat parandusse viimata. De`Longhi patenteerinud juhtmeta kohvivalmistamise süsteem ja kohvi eelvalmistamise tehnoloogia võimaldavad lõhnameelte ergutamist kõikide kohvisortidega ja iga espressotassi võlumist värske kohvimaitse ja tiheda crema`ga.

Veefilter
Kohvimasinas ECAM 353.75.B on võimalik veefiltrit kasutada. See takistab katlakivi teket, pikendab seadme kasutusaega ning vähendab katlakivi eemaldamise vajadust. Veefilter mõjutab ka kohvi maitset ja lõhna, sest filter eemaldab veest ohtlikud ühendid, säilitades samas tervisele olulised mineraalid ja fluoriidid.

Programmeeritav automaatne sisselülitamine
Võid programmerida kohvimasinat niimoodi, et see oleks alati töövalmis. Seda võimaldab programmeeritav automaatse sisselülitamise funktsioon. See tähendab, et meie kohvimasin kohandub ideaalselt just Sinu eluviisi ja eelistustega ning isegi kiirel päeval ei puudu kohvilõhn!

DeLonghi

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Espressomasin DeLonghi Dinamica ECAM 353.75.B”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Go to Top