Chai White Shark 1814g

36,90 (sis. KM)

David Rio Chai White Shark 1814g

Mõrtsukhai Chai on maailma esimene valge tee chai lattesegu. Kvaliteetset Bai Mudani valget teed ja orgaanilisi maitseaineid koos vähese musta pipraga täiendavad värsked tsitrusenoodid.

Valmistamine
  1. Lisa 200 ml kuumale piimale 2-3 supilusikatäit Chai-d
  2. Sega ja naudi

Chai kogust võib muuta vastavalt maitsele. Lisad rohkem, seda magusama saad!

Kirjeldus

Chai White Shark 1814g

Chai White Shark 1814g. Mõrtsukhai Chai on maailma esimene valge tee chai lattesegu. Kvaliteetset Bai Mudani valget teed ja orgaanilisi maitseaineid koos vähese musta pipraga täiendavad värsked tsitrusenoodid.

Väljasureva mõrtsukhai kaitseks!

Nagu ikka, pühendab David Rio oma uue chai ühe maailma ohustatud loomaliigi kaitseks – sedapuhku inimtegevuse tagajärjel väljasureva mõrtsukhai kaitseks. See tähendab, et osa müügisissetulekust läheb mõrtsukhaide populatsiooni toetuseks veealuses rahvuspargis Greater Farallones National Marine Sanctuary ehk mõrtsukhaide varjupaigas.

Proovi maailma esimest valge tee chai latte’t!

Valmistamine
  1. Lisa 200 ml kuumale piimale 2-3 supilusikatäit Chai-d
  2. Sega ja naudi

Chai kogust võib muuta vastavalt maitsele. Lisad rohkem, seda magusama saad!

Chai aastast 1996.

DAVID RIO on San Franciscost, Californiast pärit auhinnatud esmaklassiline chai!

DAVID RIO chai ajalugu algab aastal 1996, kui Scott & Rio lõid erilise joogi, mis koosneb teest, hõrkudest vürtsidest ja magusatest maitselisanditest. DAVID RIO chai’s kohtuvad ja täiendavad teineteist Scott & Rio kaks suurt vaimustust ja inspiratsiooniallikat: India must tee piimaga ja Lääne traditsioonilised maitsenüansid.

White Shark – kõige uuem Chai tootevalikus

DAVID RIO plaan keskenduda ühe toote, Elephant Vanilla Chai´ga, ainult Jaapani turule kukkus tohutu edu tõttu kolinal läbi ja turg laienes kiirelt Ameerikasse. Chai osutus nõutud kaubaks nii kodutarbijate kui hulgimüüjate seas. Tootevalik hakkas laienema – Elephant Vanillale lisandus vürtsisem Tiger Spice Chai ja rohelise tee baasil valmistatud chai Tortoise Green. Kõige uuem on tootevalikus White Shark.

DAVID RIO tooted on tänaseks müügil rohkem kui 25 erineval maal.

 

Shark

 

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Chai White Shark 1814g”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top